KONST / Litografier / Grafiskt blad 15482058
nr 1548 2058
Maja Kristin Nylander
(f. 1979), Sverige
Grafiskt blad, "Hennes rörelse blev till min". Signerad, numrerad 6/150, daterad 2018. Foto/Fine Art Print, 29,5x29x cm. Bladets mått: 34x34 cm, oramat löst blad
Maja Kristin Nylander, svensk fotograf och konstnär född 1979.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:53:48
17/6 21:21:52
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Maja Kristin Nylander
Läs mer om Maja Kristin Nylander